تمپر و لولر

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

تمپر و لولر

✹ تمپر و لولر قهوه از تجهیزات مهم در تهیه اسپرسو می باشد که دو وسیله جدا از هم هستند و شما نباید آن ها را با یکی بدانید. لولر وسیله ای ست گرد با سطحی صاف که برای از بین بردن منفافذ پودر قهوه در پورتافیلتر استفاده می شود و تمپر به فشرده شدن قهوه کمک می کند. ست تمپر و لولر یکی از تجهیزات لوکسی است که می توانید به دوست داران اسپرسو هدیه دهید. توجه داشته باشید از این دو وسیله برای تهیه قهوه های دمی استفاده نمی شود و اگر قصد خرید این دو را داشته باشید به این معناست که می خواهید اسپرسو یا نوشیدن های بر پایه اسپرسو مانند لته را تهیه کنید. 

ثبت سفارش تمپر و لولر قهوه

خرید تمپر و لولر قهوه  ار فروشگاه ردکاپ

✹ به منظور خرید تمر و لولر توجه داشته باشید که این تجهیز در ابعاد و اندازه متفاوت هستند وحتما باید با پورتافیلتر شما هم قطر باشد در غیر این صورت نمی توانید قهوه یک دستی در پورتافیلتر داشته باشید و قواعد تنظیم قهوه را در دستگاه به هم می زنید. 

بعد از آن باید به این دقت کنید که ست تمپر و لولر را برای اسپرسوساز خانگی نیاز دارید یا اسپرسوساز صنعتی . بعد از تعیین این موارد می توانید با مطالعه جزئیات محصولات ردکاپ برترین محصول که مخصوص دستگاه شماست را انتخاب کرده و به مسیر خرید هدایت شوید. 

 

قیمت تمپر و لولر در ردکاپ 

✹ برای تعین قیمت تجهیزات قهوه موارد مختلفی دخیل هستند از جمله کیفیت مواد اولیه، برند، قیمت دلار و ... . از این رو نمی توان برای همه تجهیزات یا دسته ای خاص یک قیمت مشخص تعیین کرد. برای تعیین قیمت ست تمپر و لولر شما می بایست محصول مورد نظر را انتتخاب کنید تا بتوانید از قیمت آن مطلع شوید. 

در صورتی که قصد خرید تمپر و لولر قهوه  را به صورت عمده داشته باشید مشاورین ما در بخش فروش به شما کمک خواهند کرد.