اسکیل (ترازو)

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

اسکیل ترازو 

✹ ترازو اسکیل قهوه از ابزار مورد نیاز و ضروری برای یک باریستا می باشد چراکه لازم است میزان قهوه و آب اضافه شده به آن را در هر شات باید بداند تا بتواند در آینده به یک باریستای حرفه ای تبدیل شود. البته یک باریستای حرفه ای نیز همیشه از اسکیل برای اندازه گیری استفاده می کند تا بتواند مشتریان خود را راضی نگه دارد. 

انتخاب صحیح ترازو کافی اسیل بسیار اهمیت دارد که در ردکاپ می توانید نحوه انتخاب صحیح تجهیزات قهوه را مطالعه نمایید. 

فروشگاه ردکاپ

نکات خرید ترازو اسکیل قهوه در ردکاپ 

 ✹ به منظور داشتن خریدی صحیح چه صاحب کسب و کار باشید و چه برای خانه اسکیل قهوه را تهیه می کنید باید به نکاتی مهمی توجه داشته باشید. 

یکی از موارد مهم دقیقا همین است که شما تعیین کنید این ترازو را برای چه محیطی نیاز دارید، در صورتی که برای خودتان نیاز دارید می توانید از ترازوهای معمولی تری که در بازار وجود دارند و یا ترازوی آشپزخانه نیز برای وزن قهوه استفاده نمایید اما در صورتی که اسکیل را برای کافه نیاز دارید باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشید. 

یکی از این موارد این است که باتری دستگاه قوی باشد و حدالامکان بدون باتری و شارژی باشد. برخی از ترازوها قابلیت این را دارند که در زمان تعیین شده بعد از اینکه کاری با آن ندارید خاموش شوند. این قابلیت می تواند طول عمر باطری دستگاه را افزایش دهد. 

ترازو اسکیل قهوه در تنوع رنگ، طرح و برند مختلف در بازار وجود دارند که شما می توانید با تعیین هدف یکی از بهترین ترازوها را خریداری نمایید. به منظور داشتن تجهیزات قهوه با برند مختلف می توانید از طریق فروشگاه ردکاپ اقدامات لازم را انجام دهید. 

 

اطلاع از قیمت ترازو اسکیل  در ردکاپ

✹ قیمت ترازو با توه به برند و قابلیت های دستگاه تغییر می کند و شما برای داشتن قیمت دقیق بهتر است از طریق فروشگاه ردکاپ قسمت تجهیزات قهوه، از قیمت کالای مورد نظر مطلع شوید. در صورتی که به دنبال انواع قهوه برتر در بازار باشید ردکاپ می تواند به شما کمک کند تا بتوانید آن را به صورت عمده و یا جزئی خرید نمایید برای راهنمایی بیشتر با مشاورین فروش ردکاپ در تماس باشید. 

قیمت ترازو اسکیل قهوه در ردکاپ متفاوت است و باید حتما محصول مورد نظر را انتخاب کنید.