پیچر

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

پیچر استیل قهوه 

✹ پیچر استیل قهوه از دیگر لوازم مورد نیاز برای یک باریستای حرفه ای ست تا بتواند لاته آرت های زیبا خلق کند. پیچر در واقع نگهدارنده ای برای مایعات است که جنس آن در تهیه فوم شیر و کاری که از آن انتظار می رود دخیل است. در اصل اگر شما توقع دارید یک کار فوق العاده انجام دهید باید حتما تجهیزات با کیفیتی داشته باشید تنها در این صورت است که می توانید مشتریان خود را تحت تاثیر قرار داده و در کار خود ماندگار شوید. برای خرید انواع قهوه کلیک کنید. 

ثبت سفارش پیچر اسیل قهوه

نکات خرید پیچر استیل قهوه از فروشگاه ردکاپ 

✹ اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ظرف شما به اندازی کافی بزرگ باشد که بتوانید گرداب ایجاد شده شیر را داشته باشید. این گرداب ایجاد شده باعث می شود حباب های بزرگ تحت تاثیر به جوش آمدن تبدیل به فوم های بسیار ریزی شود که به آن ها میکروفوم می کویند. این همان چیزی ست که لاته شما را به لاته آرت تبدیل می سازد. از این رو جنس و نحوه کار با آن بسیار اهمیت دارد. 

✹ در زمان هایی که نیاز است شما باید بدانید که چه مقدار شیر استفاده کرده اید و به چه مقدار فوم رسیده اید، برای این شما می توایند پیچر مدرج را تهیه کنید که در فروشگاه ردکاپ انواع آن موجود است. بیشتر این پیچر را برای آموزش تهیه می کنند اما می توانید در حالت حرفه ای هم از آن استفاده نمایید. 

سیاز پیچر موجود در بازار 250 میلی لیتر و یا 600 میلی لیتر می باشد. توجه داشته باشید این تغییر ساز فقط در مورد ارتفاع مطرح است، بنابراین باید عرض پیچر یکسان باشد. 

✹ استیل بودن جنس پیچر می تواند به شما کمک کند تا دمای شیر را به خوبی بالا ببرید و بالا نگه دارید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر دستتان اذیت می شود می توانید به دنبال نمونه های تفلون بگردید که دسته آن دارای روکش است و از سوختن دست شما جلوگیری می کند.  

✹ شما در هنگام خرید پیچر استیل قهوه موظف هستید که به تمام این نگات دقت کنید: وزن پیچر، سایز پیچر، جنس پیچر قهوه است که باعث می شود شما کنترل خوبی روی آرت داشته باشید. 

 

اطلاع از قیمت پیچر مدرج و دماسنج دار در ردکاپ 

✹ ردکاپ فروشگاه قهوه و تجهیزات قهوه است که شما برای خرید انواع قهوه از کارخانه می توانید با مشاورین بخش فروش ردکاپ در تماس باشید. اما در صورتی که می خواهید خرید تکی و جزئی انجام  دهید و قیمت در خرید شما تعیین کننده است بهترین راه این است که وارد فروشگاه شده و قیمت محصول مرود نظر را در زیر آن مشاهده نمایید. 

شما حتی می توانید تجهیزات قهوه مانند پیچر استیل قهوه را نیز به صورت عمده تهیه نمایید اما برای این کار لازم است حتما با مشاورین فروشگاه ردکاپ تماس برقرار کنید.