کتل

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کتل قهوه 

قیمت کتل قهوه از جمله موارد مهم در هنگام خرید محصول است که در ردکاپ می توانید کنل قهوه برقی را با بهترین قیمت خریداری نمایید. حتما شما هم این تجربه را داشته اید که هر قهوه ای که خودتان درست می کنید طعمی که در کافه آن را میل می کنید ندارد و کاملا متفاوت است 

این امر به دلیل این است که باریستا در کافه تمامی لوازم قهوه را از بهترین نوع در اختیار دارد و نکات دم آوری قهوه را به خوبی رعایت می کند. یکی از نکاتی که شما در تهیه قهوه باید به آن دقت داشته باشید این است که آب برای ریختن روی قهوه باید دمای مناسبی داشته باشد آیا شما این مورد را رعایت می کنید و آی از اینکه آب مخصوص قهوه چه دمایی دارد آگاه هستید؟ برای داشتن یک ابزار همه کاره در تهیه قهوه چقدر حاضرید هزینه کنید؟ ترجیه می دهید روزانه پول خود را در کافه ها صرف کنید؟ نظرتان چیست که همان هزینه را برای خودتان استفاه کنید؟ تمامی این سوال ها برای این بود که که بگویم قیمت کتل در ضرورت حضور آن دخیل نیست و یکی از لوازم قهوه است که همیشه به آن نیاز خواهید داشت. کتل قهوه دمی به دو صورت در بازار وجود دارد دستی و برقی که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارد. 

مشاوره خرید قهوه

رعایت نکات خرید کتل قهوه در فروشگاه قهوه ردکاپ 

در صورتی که قصد خرید کتل قهوه دمی را دارید باید تصمیم بگیرید که نوع برقی آن را نیاز دارید یا نوع دستی آن را. بعد از آن می توانید خرید درستی را انجام دهید. دقت داشته باشید که آب را زمانی که قرار است روی قهوه بریزید باید دمای آن از 93 تا 96 درجه باشد. در صورتی که شما از کتل استفاده نمایید به خوبی می توانید این دما را کنترل کنید. 

دلیل دیگری که می تواند باعث شود یک باریستای حرفه ای از کتل برای ریختن آب روی قهوه استفاده نماید، لوله خروجی آن است که با کتری های معمولی بسیار متفاوت و دلیل آن هم این است که آب در مقدار کم و به ارامی روی قهوه ریخته شود تا عطر و طعم بهتری را از قهوه بگیرید. بنابراین در خرید کتل قهوه باید به این نکته توجه داشته باشید که کتل خریداری شده بتواند نیاز شما به این دو مورد را برطرف نماید. 

 

نحوه انتخاب صحیح لوازم قهوه در ردکاپ 

داشتن یک قهوه خوش طعم نیازمند داشتن لوازم دم آوری با کیفیت است که باید از این نظر کاملا اطمینان حاصل نمایید. ردکاپ این تضمین را از فروشندگان خود گرفته است که تجهیزات قهوه را به درستی به دست خریداران ردکاپ برساند. بنابراین مجموعه ردکاپ می تواند در سریع ترین زمان با بهترین قیمت کالای مورد نظر را به دست شما برساند. 

در صورتی که نمی دانید کدام ابزار برای شما مناسب است باید به این نکته دقت کنید که نوشیدن کدام قهوه را ترجیح می دهید؟ لوازم دم آوری قهوه از لوازم اسپرسو متفاوت است و این می تواند نتیجه را برای شما تغییر دهد. کتل قهوه یکی از لوازم قهوه است که برای دم آوری مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور خرید انواع قهوه می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید. 

اطلاع از قیمت کتل قهوه در ردکاپ 

قیمت کتل قهوه با توجه به برند و نوسانات بازار متفاوت خواهد بود از این رو بهترین کاری که شما باید انجام دهید این است که محصول خود را از ردکاپ انتخاب کرده و قیمت قطعی را زیر آن مشاهده نمایید. در غیر این صورت برای خرید و اطلاع از قیمت کتل قهوه عمده باید با مشاورین ما در بخش فروش تماس برقرار کنید.