گرایند اسپرسو

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

قهوه اسپرسو 

خرید قهوه اسپرسو در ردکاپ به دو روش انجام می شود، ممکن است شما این قهوه را برای کافه بخواهید و یا برای مصارف خانگی آنر ا نیاز داشته باشید از این رو برای هریک از این موارد راهی وجود دارد که می توانید از آن طریق اقدام نمایید. در صورتی که برای مصرف خانگی قهوه اسپرسو نیاز دارید می توانید از این پیج اقدام به خرید نمایید اما اگر خرید عمده قهوه اسپرسو مد نظر شما ست باید با مشاورین ما در بخش فروش تماس برقرار کنید. در هر دو حالت شما قهوه را به تازه ترین حالت موجود در بازار تحویل خواهید گرفت. 

اصول خرید قهوه اسپرسو از فروشگاه ردکاپ 

اولین و مهم ترین اصل در ردکاپ برای خرید انواع قهوه این است که با لبخند وارد شوید و بعد اقدامات دیگر را به همان ترتیب که برای شما نمایش داده می شود انجام دهید و اصلا نگران این نباشید که اگر مشکلی در مسیر خرید ایجاد شد چه کنید، به این دلیل که شماره تماس مدیریت و مشاورین بخش فروش برای شما قرار داده شده است تا در کمترین زمان خرید شما انجام شود. 

نکته بعدی باید به این توجه کنید که شما قهوه اسپرسو را با چه درصد ترکیبی می خواهید. 

در فروشگاه ردکاپ ترکیب های مختلفی وجود دارد که شما در خرید قهوه اسپرسو باید حتما به آن دقت کنید. 

برندهای معروف و معتبری در سایت وجود دارد که مطابق با فرمول خاص خود به تولید رسیده اند و ما اتمامی آن ها را در کنار هم جمع کرده ایم تا بتوانید رضایت مشتریان را جلب کنیم. 

در صورتی که شما بخواهید قهوه اسپرسو را خودتان آسیاب کنید می توان دان قهوه عربیکا و دان قهوه روبوستا را سفارش دهید. حتی اگر به درستی نمی دانید که چط.ر می توانید یک قهوه اسپرسو خوب داشته باشید می توانید از طریق دکمه زیر با مشاور و باریستای حرفه ای ما در ارتباط باشید تا به درستی راهنمایی شوید. 

لاین قهوه اسپرسو

علت خرید قهوه اسپرسو از قهوه فروشی ردکاپ 

قهوه اسپرسو از ترکیب قهوه عربیکاوو قهوه روبوستا درست می شود و البته روبوستای صد در صد هم وجود دارد که مختص افرادی ست که روبوستا را بدون عربیکا ترجیح می دهند. 

همانطور که می دانید قهوه روبوستا دارای تلخی بیشتر و اسیدیته کمتر است این عمر باعث شده که طرفداران خاص خود را داشته باشد. مهم ترین تفاوت این دو قهوه در مقدار کافئین موجود در آن ها می باشد که روبوتا کافئین بالاتری دارد. 

شما با هر سلیقه ای می توانید اسپرسو مخصوص خود را سفارش دهید. خرید قهوه اسپرسو در ردکاپ با لاین های مختلف امکان پذیر است که اگر شا لاین مورد نظر را در بازار نیابید باید خودتان دست به کار شوید و از خرید دان قهوه شروع کنید. 

ردکاپ فروشگاه اینترنتی ست که احترام زیادی برای علاقمندان به قهوه قائل است، از این رومی توانید خواسته های خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانید بهتر شما را در خرید قهوه اسپرسو راهنمایی کنیم.