تاور کلد برو

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

تاور کلدبرو 

کلدبرو یا تاور کلد برو که یکی از روش های دم آوری قهوه با آب سرد به تازگی یکی از محبوب ترین ابزار شناخته شده که با آن می توان قهوه را در حجم زیادی تولید کرد. البته برای استفاده از این دستگاه باید صبر و حوصله بسیاری داشته باشید چراکه در نهایت قهوه آماده شده شما از قطره قطره چکیدن به دست می آید.

خرید تاور کلد برو و خرید دیگر تجهیزات قهوه از ردکاپ می تواند شما را با دنیای تازه قهوه دم سرد آشنا کند، البته که ممکن شما قهوه گرم را ترجیح دهید اما امتحان قهوه حاصل از کلدبرو خالی از لطف نیست. برای خرید قهوه مورد نظرت مشاوره نیاز داری؟ حتما روی دکمه زیر کلیک کن. 

مشاوره خرید قهوه

نکات خرید تاور کلد برو در ردکاپ

✹ باید دقت داشته باشید که اگر شما کلد برو تاور را برای خانه می خواهید باید تمامی جزئیات محصول و روش کار با آن را بدانید. این برج که قهوه خوش طعمی را ارئه می کند از اجزای مختلفی تشکیل شده است که شما می توانید شاهد تمام مراحل آماده سازی باشید چراکه تماما بلوری می باشد. 

نکته ای باید به آن دقت داشته باشید این است که طعم قهوه با روش دم سرد بسیار متفاوت از قهوه با روش های دیگر است. دم آوری قهوه با کلد برو از آن جایی که کافئین و مواد چرب موجود در قهوه به خوبی ازاد نمی شوند کافئین کمتری نسبت به دیگر قهوه ها دارد اما به نسبت حجم می تواند این کمبود را حل کند. 

نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشید این است که قهوه به طور معمول باید مسیر دم آوری را به مدت 12 ساعت طی کند. این ممکن است برای کسی که خیلی زمان ندارد مناسب نباشد.

کلد برو انواع مختلفی دارد که با توجه نوع ساخت آن می تواند مراحل تولید قهوه را برای شما سریع تر سازد و یا زمان آن را بیشتر سازد، از این رو باید انواع مختلف آن را که در بازار موجود است را بشناسید تا به خوبی بتوانید تجهیزات قهوه مورد نیاز خود را تهیه نمایید. 

اما شما می توانید تعیین کنید که دوازده ساعت بعد یک قهوه با طعمی فوق العاده تجربه کنید. این کاملا به شما بستگی دارد. برای خرید انواع قهوه از ردکاپ می توانید از طریق کلید زیر اقدام نمایید. 

خرید تاور کلد برو 

خرید کلد برو تاور و دیگر تجهیزات دم آوری قهوه را می توانید از ردکاپ بخواهید تا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آن را تحویل بگیرید. در صورتی که قرار است در منزل یا در کافه قهوه را به روش دم سرد تهیه نمایید باید توجه داشته باشید که نیاز است از بهترین متریال استفاده نمایید تا کیفیت نهایی قهوه تا حد زیادی بالا رود. فروشگاه ردکاپ اینجا در کنار شماست که بتوانید قهوه مورد نظر خود را همان گونه که انتظار دارید بچشید. 

کلد برو را می توانید در همین بخش خریداری نمایید و انواع مختلف آن را مشاهده کرده و مطابق با نیاز خود انتخاب نمایید. روند خرید انواع قهوه و تجهیزات در ردکاپ به ساده ترین شکل ممکن انجام پیش می رود. 

کلدبرو تاور از آن دسته محصولاتی ست که برای گرفتن بهترین عصاره قهوه نیاز است ابتدا روش کار با آن را آموزش ببینید و بعد اقدام به انجام کار نمایید چراکه ممکن است شما را در مسیر از گرفتن قهوه با این روش زده کند. در این صورت بهترین راه این است که با ردکاپ همراه باشید و از قسمت آموزش با ما همراه باشید و روش کار با کلد برو تاور را یاد بگیرید. 

 

قیمت تاور کلد برو 

 cold brew قهوه با توجه به برندها و نوسانات بازار ارز قیمت های متفاوتی دارد که بهتر است با انتخاب محصول به صورت دقیق قیمت اصلی را مشاهده نمایید. در صورتی که تاور کلد برو را به صورت عمده نیاز دارید بهترین را ارتباط با مشاورین است.

قیمت دستگاه کلد برو مانند دیگر تجهیزات قهوه با توجه به قیمت های دیگر بازار دچار نوسان است اما رد کاپ با توجه به این که این تجهیزات را وارد می کند، قیمت خرید محصول برای مشتری را کمتر از فروشگاه قهوه های دیگر در نظر می گیرد.

فروشگاه قهوه رد کاپ تمام تلاش خود را کرده است تا بتواند هماره بهترین قیمت ها را برای لوازم قهوه درج نماید. قیمت تجهیزات و لوازم قهوه در فروشگاه های مختلف قهوه متفاوت است.

تاور کلد برو اورجینال و درجه یک از انواع محصولات وارداتی رد کاپ بوده و شما با توجه به برند، قیمت و حجم می توانید آن ها را خریداری نمایید. در صورتی که اطلاعات دقیقی قبل از خرید از تاورکلد برو ندارید با ما تماس بگیرید. 

نحوه کار با کلدبرو تاور 

✹ بعد از اینکه تاور کلدبرو را تحویل گرفتید باید قطعات آن را درست در جای خود بچینید، باید مطمئن شوید که این کار را به درستی انجام می دهید بعد از آن باید در هر اولین ظرف از بالا مقدار مناسبی یخ و یا آب سرد بریزید. در طبقه دوم باید قهوه آسیاب شده اضافه کنید و در آخرین ظرف نباید چیزی اضافه نمایید. و تنها آن را زیر طبقه دوم قرار دهید. 

لازم است که ابتدا استند کلدبرو را به درستی روی هم قرار دهید تا ظرف ها به راحتی روی آن قرار گیرندُ با توجه به برند کالا توضیحات مورد نیاز در مورد دستگاه کلدبرو در بسته بندی ذکر می شود. در صورتی که نتوانستید این کار را به درستی انجام دهید می توانید از کلیپ های آموزشی ردکاپ در مورد کار با تاور کلدبرو را مشاهده نمایید. 

خرید تاور کلدبرو از ردکاپ این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید آموزش های لازم مرتبط با دستگاه را ببینید و در نهایت بهترین قهوه را برای خود آماده سازید. به منظور خرید عمده تاور کلد برو می توانید با شماره ۰۹۰۲۴۶۸۰۱۸۲ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق پیام رسان ها با ما در ارتباط باشید.