کلور

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کلور قهوه 

✹ خرید کلور قهوه در کنار دیگر لوازم دم آوری قهوه باعث تکمیل شدن مجموعه دم آوری قهوه ردکاپ می شود. استفاده از این دستگاه از آن جایی که بسیار ساده است برای تازه واردها بسیار مناسب است و قهوه دوستان بسیاری از سادگی این دستگاه و قهوه نهایی رضایت دارند. در واقع کلور دستگاهی مخروطی شکل است و جنس آن پلاستیک مقاوم است. برای استفاده از کلور قهوه ساز باید حتما درون آن از فیلتر کاغذی استفاده شود. همان طور که می دانید قهوه چه تازه آسیاب شده باشد و یا آن را به صورت پودر خریداری کرده باشید دارای چربی ست که فیلتر کاغذی در لوازم دم آوری باعث می شود که چربی قهوه کاهش یابد و همچنین لرد نداشته باشد. ممکن است تفاله قهوه برای افرادی که تازه شروع به قهوه خوردن کرده اند جذاب نباشد البته که برای هیچکس جذاب نیست! 

از این رو شما می توانید فیلتر کاغذی مخصوص تجهیزات دم آوری قهوه را از ردکاپ بخواهید. 

بعد از اینکه قهوه به طور کامل در آب قوطه ور شد می توانید منتظر دم کشیدن قهوه باشید ودر پایان شما قهوه را از جمع آوری قطه های حاصل از دستگاه خواهید داشت. 

در انتهای کلور قسمت متحرکی وجود دارد که شما بعد از قرار دادان کلور قهوه ساز بر روی فنجان آزاد می شود باعث سرازیر شدن قهوه در فنجان شما می شود. نباید توقع داشته باشید که در دفعات ابتدایی عطر و طعم دلخواه را از آن بگیرید برای رسیدن به طعم ایده آل باید چندین مرتبه از دستگاه استفاده نمایید. 

ثبت سفارش کلور

نکات خرید کلور قهوه در ردکاپ

✹ کلور قهوه ساز به کمک فیلتر قهوه، طعمی عجیب و دلنشین برای شما به همراه خواهد داشت که حتما باید آن را تجربه کنید. 

برای خرید کلور قهوه از ردکاپ تنها کافی ست وارد قسمت تجهیزات دم آوری قهوه شوید و کلور را انتخاب کنید و بعد از آن شاهد تنوع بی نشیر لوازم دم آوری خواهید بود که با توجه به ایده آل هایی که در نظر دارید می توانید آن را تهیه نمایید. که این خرید مربوط خرید جزئی می باشد و برای خرید کلور قهوه به صورت عمده باید با مشاورین ما در بخش فروش تماس برقرار کنید تا شما را برای خرید کلور با قیمتی مناسب راهنمایی کنند. 

 

اطلاع از قیمت و کیفیت کلور قهوه ساز در ردکاپ 

✹ در صورتی که شما می خواهید قیمت کلور را بدانید بهترین حالت این است که وارد فروشگاه شدده و قیمت درج شده زیر محصول را مشاهده نمایید. 

توجه داشته باشید که ردکاپ جشنواره های متعدی برگزار می کند که در آن ها قیمت کلور قهوه بسیار کاهش می یابد، در صورتی که تمایل داشته باشید در جشنواره های خرید قهوه و خرید لوازم قهوه فروشگاه ردکاپ شرکت کنید لازم است در فروشگاه ثبت نام کنید تا اطلاعیه های مربوطه را دریافت نمایید. در ردکاپ علاوه بر خرید وسایل قهوه می توانید انواع قهوه آسیاب شده و دان قهوه را خریداری نمایید برای دیدن اینی محصولات روی دکمه زیر کلیک نمایید. 

خرید قهوه

امکان خرید کلور برند از فروشگاه ردکاپ 

✹ خرید کلور قهوه از ردکاپ برای افراد مختلف اهمیت بالایی دارد چراکه در خریدهای قبلی شاهد اورجینال بودن لوازم قهوه بوده اند. بنابراین زمانی که در فروشگاه برندی را مشاهده می کنید باید اطمینان داشته باشید که همان محصول با همان برند به دست شما می رسد. چراکه تمام اعتبار فروشگاه ردکاپ به اعتماد  مشتریانش است.